Po prostu projektujemy.

Jesteśmy tu by stworzyć Twój brand. 

Zajmujemy się projektowaniem od niemal pięciu lat. Nieustannie zdobywane doświadczenie pokazuje nam, że atrakcyjny dizajn to dzisiaj cecha niezwykle pożądana na rynku. Odpowiednio wykreowana marka potrafi wpłynąć na jej pozycję wśród konkurencji, zbudować zaufanie do produktów czy wzbudzać zainteresowanie w przestrzeni publicznej. 

Naszą misją jest praca, które da naszym klientom coś więcej niż projekt. Pragniemy przekazywać emocje, wpływać na wyniki sprzedaży czy wyróżniać ich na rynku. 

Zdajemy sobie jednak sprawę, że dobry projekt to nie tylko atut wizualny, dlatego ogromną uwagę skupiamy również na aspektach funkcjonalnych naszych realizacji. 

Studio projektowe, nie agencja.

Jesteśmy studiem graficznym z krwi i kości. Naszym atutem jest poświęcenie całej działalności projektowaniu, dlatego tak dużą uwagę przykuwamy do jakości naszych realizacji. Projekty wysokich lotów, dbałość o szczegóły to cechy, którymi możemy się zdecydowanie pochwalić.

Jako pasjonaci i miłośnicy projektowania, projektujemy tak, aby efekt naszej pracy był zadowalający przede wszystkim dla klienta, ale również i dla nas samych. Unikamy jak ognia realizacji, którymi wolelibyśmy się nie chwalić.

W czym możemy pomóc?

Jesteśmy otwarci na zlecenia graficzne każdego typu. Zaprojektujemy system identyfikacji wizualnej firmy od A do Z. Zajmiemy się wykonaniem ulotki czy wizytówki. Stworzymy model 3D Twojego produktu. Wykreujemy i wdrożymy stronę WWW.

  • identyfikacja wizualna
  • projekty do druku
  • projekt do sieci
  • projekty 3d
  • strony www

W czym możemy pomóc?