fbpx

Po prostu
projektujemy

Jesteśmy tu, by stworzyć Twój brand. 

Zajmujemy się projektowaniem od ponad ośmiu lat. Nieustannie zdobywane doświadczenie pokazuje nam, że atrakcyjny design to dzisiaj cecha niezwykle pożądana na rynku. Odpowiednio wykreowana marka potrafi wpłynąć na jej pozycję wśród konkurencji, zbudować zaufanie do produktów czy wzbudzać zainteresowanie w przestrzeni publicznej. 

Naszą misją jest praca, które da naszym klientom coś więcej niż projekt. Pragniemy przekazywać emocje, wpływać na wyniki sprzedaży czy wyróżniać ich na rynku. 

Zdajemy sobie jednak sprawę, że dobry projekt to nie tylko atut wizualny, dlatego ogromną uwagę skupiamy również na aspektach funkcjonalnych naszych realizacji. 

Studio projektowe,
nie agencja

Jesteśmy studiem graficznym z krwi i kości. Naszym atutem jest poświęcenie całej działalności projektowaniu, dlatego tak dużą uwagę przykuwamy do jakości naszych realizacji. Projekty wysokich lotów, dbałość o szczegóły to cechy, którymi możemy się zdecydowanie pochwalić.

Jako pasjonaci i miłośnicy projektowania, projektujemy tak, aby efekt naszej pracy był zadowalający przede wszystkim dla klienta, ale również i dla nas samych. Unikamy jak ognia realizacji, pod którymi byśmy się nie podpisali.

Kompetencje i doświadczenie

Jesteśmy otwarci na zlecenia graficzne każdego typu. Zaprojektujemy kompletny system identyfikacji wizualnej firmy od A do Z. Zajmiemy się wykonaniem ulotki czy wizytówki. Stworzymy model 3D Twojego produktu. Wykreujemy i wdrożymy stronę WWW.

Kompleksowo realizujemy pełne systemy identyfikacji wizualnej. Wiemy, jak istotny jest spójny i jasny przekaz w budowaniu skutecznej i efektownej tożsamości marki. Kreujemy wizerunki marek od podstaw, zarówno te, które dopiero wchodzą na rynek jak i te, które znajdują się na nim od dłuższego czasu. 

Zaczynając od analiz, poprzez oryginalny i indywidualny projekt graficzny, aż po kodowanie i wdrożenie. Projektujemy witryny skupiając się nie tylko na aspektach wizualnych, ale również funkcjonalnych i technicznych. Nasze witryny są projektowane z myślą o odbiorcach i ich potrzebach. Dbamy o jak najlepsze doświadczenia użytkowników, praktykując dobre zasady projektowania UI/UX.

Wyróżniamy produkty naszych klientów spośród innych na półkach sklepowych. Atrakcyjny i przemyślany design w połączeniu z aspektem technicznym oraz spójnym komunikatem marki, dopasowanym do charakteru i specyfikacji branży.

Zaprojektujemy każdy materiał drukowany dla Twojej firmy. Od ulotek i wizytówek, przez wielostronicowe katalogi, aż po reklamę zewnętrzną i reklamę na pojazdach firmowych. 

Skutecznie wykreujemy wizerunek Twojej marki w Sieci. Prowadzimy kreatywne i unikatowe kampanie reklamowe w przestrzeni Social Mediów.

W czym możemy pomóc?